O nas.

Firma BEPS Studio Czystości istnieje na rynku od 2000 roku i świadczy profesjonalne usługi w zakresie kompleksowego zaopatrzenia firm i instytucji w środki chemii profesjonalnej i artykuły higieniczne.

Misją firmy, jest zwiększenie poziomu zadowolenia klienta, komfortu, efektywności i ekonomiki wyboru optymalnego produktu.

Celem nadrzędnym naszej firmy jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Zdobywane wciąż doświadczenia i umiejętności wykorzystujemy najlepiej jak potrafimy, aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

 

Zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą.

W związku z rozwojem naszej firmy, nieustannie rozwijamy i poszerzamy naszą sieć dystrybucji na terenie Polski oraz za granicą.

Dążymy do tego, aby każda współpraca biznesowa, którą podejmujemy z naszymi partnerami handlowymi, odbywała się na zasadach wzajemnego szacunku oraz gwarantowała realizację zamierzonych przez obie strony celów.

Jeśli jesteś zainteresowany prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego lub o kontakt na poniższe dane.

 

 

Beps chemia dla myni.

Dział obsługi klienta biznesowego:

Telefon kom.

+48 509 040 880

Adres e-mail.

beps@beps.pl

W ramach współpracy zapewniamy:

  • specjalne i wyjątkowe warunki zakupu dla Stałych Klientów
  • szybkie i terminowe dostawy
  • bezpłatny transport na terenie Warszawy i okolic
  • wysoką i stałą jakość produktów
  • możliwość realizacji nietypowych zamówień
  • montaż urządzeń
  • profesjonalną i miłą obsługę

    Doświadczenie i wiedza naszych konsultantów umożliwi Państwu wprowadzenie rozwiązań, wpływających na obniżenie kosztów, poprzez dobór produktu, spełniającego Państwa wymagania. Dbamy o to, aby oferowany przez nas asortyment odpowiadał wymogom ekologii, posiadał wymagane atesty PZH oraz inne odpowiednie certyfikaty.