Idź do treści

Menu główne:

BEPS Studio Czystości, chemia dla myjni, kosmetyki samochodowe, chemia samochodowa, środki czystości, środki chemiczne.


Vikan

Oferta > Akcesoria dla myjni


Produkty Vikan Transport sprawdzają się we wszystkich sferach transportu. Produkty z serii Vikan Transport przeznaczone są do mycia samochodów osobowych i ciężarowych jak i również do sprzątania warsztatów i salonów samochodowych. Szczotki Vikan nie zatrzymują ziarenek piasku ani opiłków z tarcz hamulcowych dlatego podczas mycia nie rysują lakieru. Włosie szczotek Vikan wykonane jest z poliestru o twardości wielokrotnie mniejszej niż twardość lakierów samochodowych z tego powodu podczas mycia, to włosie ulega wycieraniu a nie lakier samochodu.

Przeznaczenie:

Opis:

Opakowania:

SZCZOTKI, ŚCIĄGACZKI

VIKAN - Szczotka do czyszczenia tapicerki na sucho lub mokro:
450052

Bezpieczna, delikatna i wygodna szczotka do czyszczenia i mycia tapicerki na sucho i mokro. Szczotka idealnie ściąga z tapicerki samochodu piasek sierść, każde luźne zanieczyszczenie, idealnie nadaje się również do mycia samochodu za pomocą preparatów do chemicznych.
Używana jak i polecana jest do profesjonalnego użycia w myjniach samochodowych, salonach i serwisach. Posiada gęste, miękkie, nierysujące włosie poliestrowe. Dzięki swojej budowie ułatwia czyszczenie nawet najbardziej niedostępnych miejsc.

Włosie i korpus szczotki są odporne na działanie mocnych chemi.

szt.

Vikan - Szczotka do mycia samochodu z długą rączką:
522252

Bezpieczna i delikatna wygodna szczotka do mycia karoserii samochodów idealnie nadaje się również do mycia felg i kołpaków. Szczotka używana jak i polecana jest do profesjonalnego użycia w myjniach samochodowych, salonach i serwisach. Polecana do używania przy myciu wstępnym.

Posiada gęste, miękkie, nierysujące włosie poliestrowe (końcówki włosia rozdwajane) Dzięki długiemu trzonkowi ułatwia mycie dachu, mycie większych pojazdów lub trudno dostępnych miejsc.
Włosie i korpus szczotki są odporne na działanie mocnych chemi na bazie kwasu i zasady używanych do mycia samochodów.

szt.

Vikan - Szczotka do mycia samochodu z krótka rączką:
522752

Bezpieczna i delikatna wygodna szczotka do mycia karoserii samochodów idealnie nadaje się również do mycia felg i kołpaków itp. Szczotka używana jak i polecana jest do profesjonalnego użycia w myjniach samochodowych, salonach i serwisach. Polecana do używania przy myciu wstępnym.
Posiada gęste, miękkie, nierysujące włosie poliestrowe (końcówki włosia rozdwajane) Dzięki ergonomicznej budowie ułatwia mycie większych pojazdów lub trudno dostępnych miejsc.
Włosie i korpus szczotki są odporne na działanie mocnych chemi na bazie kwasu i zasady używanych do mycia samochodów.

szt.

Vikan - Uniwersalna szczotka do mycia karoseri - bardzo delikatna dla lakieru: 524652

Bardzo dobra, bezpieczna, uniwersalna szczotka do mycia pojazdów. Posiada miękkie, nierysujące włosie poliestrowe (końcówki włosia rozdwajane aby ułatwić mycie i wykluczyć porysowanie lakieru). Włosie odporne na łamanie oraz działanie środków chemicznych. Krawędź szczotki została zalana gumą dzięki czemu nie rysujemy czyszczonych powierzchni, rączka również zalana gumą - nie śliska się w ręku.

szt.

Vikan - Nylonowa miękka szczotka do mycia felg

Szczotka idealnie nadaje się do mycia każdego rodzaju felg aluminiowych i stalowych. Dzięki swojej budowie czyści nawet bardzo niedostępne miejsca. Wykonana z tworzywa odpornego na działanie środków do mycia felg.

szt.

Vikan - Szczotka do mycia felg:
525352

Szczotka idealnie nadaje się do mycia każdego rodzaju felg aluminiowych i stalowych. Dzięki swojej budowie czyści nawet bardzo niedostępne miejsca. Wykonana z tworzywa odpornego na działanie środków do mycia felg.
Spiralna szczotka do mycia felg wykonana z dwóch rodzajów włosia polipropylenowego (sztywne zielone i miękkie czerwone).
Włosie i korpus szczotki są odporWygięty kształt szczotki powoduje stały kontakt włosia z czyszczoną powierzchnią. Szczotka posiada gumowe krawędzie i udoskonalony system dopływu wody. Szczotka z włosiem ułożonym ukośnie co pozwala na jej stały kontakt z czyszczoną powierzchnią. Krawędzie szczotki pokryte gumąne na działanie mocnych chemii.

szt.

Vikan - Ściągaczka Vikan:
707752, 707852, 707952


Wysokiej jakości odporna na zużycie - wykonana z najwyższej jakości gumy i polipropylenu ściągaczka do wody duńskiej firmy VIKAN.
Nie posiada ostrych krawędzi ani metalowych elementów przez co jest wyjątkowo bezpieczna dla lakieru i szyb. Zapobiega powstawaniu plam i zacieków na mytej powierzchni. Miękka guma dopasowuje się do osuszanej powierzchni nie rysując jej.
Idealnie zastępuje irchy do osuszania samochodów.

Dostępne w wymiarach:
szerokość - 25 cm
szereokość - 35 cm
szerokość - 45 cm

szt.

Vikan - Szczotka przepływowa:
475552, 475752

Bezpieczna, duża i wygodna szczotka do mycia samochodów ciężarowych, polecana do mycia autokarów i dużych powierzchni Posiada miękkie, nierysujące włosie poliestrowe(końcówki włosia rozdwajane aby ułatwić mycie i wykluczyć porysowanie lakieru) Włosie odporne na działanie środków myjących. Pasuje do wszystkich trzonków Vikan.

Dostępne w wymiarach:
szerokość - 26 cm kod: 475552
szereokość - 36 cm kod: 475752

szt.

Vikan - Szczotka przegubowa z przepływem wody:
526852, 526952

Szczotka z ruchomym przegubem, pozwalającym na dopasowanie głowicy szczotki do mytej powierzchni - dzięki takiemu rozwiązaniu poprawiony został komfort i skuteczność pracy.
Rozchodzące się pod kątem włosie szczotki ułatwia czyszczenie rogów i innych niedostępnych zakamarków.

Dostępne w wymiarach:
szerokość - 21 cm kod: 526952
szereokość - 24 cm kod: 526852


szt.

Vikan - Szczotka "Dół-góra" przepływowa: 524752, 475052

Wygięty kształt szczotki powoduje stały kontakt włosia z czyszczoną powierzchnią. Szczotka posiada gumowe krawędzie i udoskonalony system dopływu wody. Szczotka z włosiem ułożonym ukośnie co pozwala na jej stały kontakt z czyszczoną powierzchnią. Krawędzie szczotki pokryte gumą.

Dostępne w wymiarach:
szerokość - 15 cm kod: 475052
szereokość - 25 cm kod: 524752

szt.

Vikan - Szczotka do usuwania śniegu z naturalnego włosia: 521552

Bezpieczna oraz wytrzymała szczotka z naturalnym włosiem odpowiednio sztywnym o długości 5.3 cm do usuwania śniegu. Szczotka dzięki zastosowaniu naturalnego włosia jest bardzo delikatna dla lakieru nie rysuje go.

szt.

Vikan - Szczotkoskrobak do szronu, lodu i śniegu: 520052

Bezpieczna oraz wytrzymała szczotka z włosiem odpowiednio sztywnym o długości 4,5 cm do usuwania śniegu. Szczotka posiada skrobaczkę do lodu na tylnej części. Skrobaczka jest wykonana z twardego plastiku, jednak nie rysuje szyb oraz czyszczonych powierzchni.

szt.

Vikan - Kije, akcesoria, części zamienne:

- Kije teleskopowe
- Pady
- Złączki
- Dysze
- Mikrofibry
- Pędzelki
- Gąbki
- Wieszaki itp.

 

Zapraszamy do współpracy

Home | Sklep on-line | Oferta | Kontakt | Współpraca | Galeria | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego