Idź do treści

Menu główne:

BEPS Studio Czystości, chemia dla myjni, kosmetyki samochodowe, chemia samochodowa, środki czystości, środki chemiczne.


Turtle Wax

Oferta > Kosmetyki samochodowe

Turtle Wax to niezaprzeczalnie światowy lider wśród producentów kosmetyków samochodowych na świecie. To ponad 60 letnia marka-legenda, bogata tradycja, zaplecze badawcze oraz konsekwentna polityka ciągłego rozwoju i doskonalenia produktów.
Turtle Wax to firma, która jako pierwsza na świecie opracowała technologię produkcji wosku samochodowego. Turtle Wax jest znany na wszystkich kontynentach świata - produkty tej marki obecne są w ponad 90 krajach świata.

Seria:

Opis:

Opakowania:

KOSMETYKI SAMOCHODOWE TURTLE WAX
Linia kosmetyków Turtle Wax® ICE to prawdziwy przełom w kosmetyce samochodowej, w szczególności w dziedzinie woskowania, ochrony lakieru i nabłyszczania samochodów. To linia stworzona z myślą o nowoczesnych, zapracowanych lub nieco leniwych użytkownikach samochodów - którzy wymagają kosmetyków najwyższej jakości, a zarazem łatwych w aplikacji przy minimalnym nakładzie pracy i czasu. ICE to synonim olśniewającego, głębokiego, lustrzanego połysku - bez wysiłku i bez białych smug!!!

szt.


Produkty z serii Turtle Wax® Extreme Nano-Tech oferują o wiele więcej korzyści w stosunku do tradycyjnych metod konserwacji samochodu. Dzięki działaniu na poziomie molekularnym nanocząsteczki głębiej penetrują powierzchnię i w efekcie dają lepsze wyniki czyszczenia oraz silniej wiążą się z powierzchnią, która staje się gładsza i nabiera głębszego połysku.

szt.


Turtle Wax® Platinum to najbardziej ekskluzywna linia produktów do pielęgnacji samochodów. Zaprojektowana przez najlepszych technologów Turtle Wax® w oparciu o najnowsze osiągnięcia z dziedziny chemii samochodowej. Stworzona z myślą - by jeszcze dłużej i skuteczniej chronić samochód przed zabrudzeniami i szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych. Stosowanie kosmetyków najwyższej jakości linii Turtle Wax® Platinum to gwarancja perfekcyjnej ochrony samochodu.


szt.Podstawowa seria kosmetyków samochodowych marki Turtle Wax® a zarazem najbardziej znana i najbardziej dostępna. Przeznaczona dla każdego bez wyjątku.

szt.

Zapraszamy do współpracy

Home | Sklep on-line | Oferta | Kontakt | Współpraca | Galeria | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego