Idź do treści

Menu główne:

BEPS Studio Czystości, chemia dla myjni, kosmetyki samochodowe, chemia samochodowa, środki czystości, środki chemiczne.


Sonax

Oferta > Kosmetyki samochodowe


Produkty marki SONAX tworzone są z myślą o Tobie i Twoim samochodzie. Dzięki temu są niesamowicie łatwe i wygodne w użyciu oraz skuteczne w działaniu. Każdy produkt ma oryginalną, opracowaną w laboratoriach firmy SONAX formułę i jest poddawany ciągłym testom, aby był jednocześnie efektywny, maksymalnie wydajny i bezpieczny dla Twojego samochodu.

Seria:

Opis:

Opakowania:

KOSMETYKI SAMOCHODOWE SONAX


SONAX - Xtreme Serie

Użytkownicy mają coraz większe wymagania wobec środków do pielęgnacji swoich aut. Seria SONAX Xtreme to idealna propozycja właśnie dla takich klientów, ponieważ jest ona w stanie spełnić nawet najbardziej ekstremalne oczekiwania.

szt.


SONAX -
Pielęgnacja zewnętrznych elementów pojazdu.


Zewnętrzne elementy pojazdu wystawione są na niekorzystne działanie wielu czynników. Zanieczyszczenia, uderzenia kamieni, mróz, deszcz i słońce nie oszczędzają lakierowanych i chromowanych części samochodu. Dlatego też SONAX przygotował specjalne produkty, które zapewniają właściwą pielęgnację i ochronę karoserii, bez względu na stan i wiek pojazdu.

szt.


SONAX - Pielęgnacja wnętrza i szyb.

Cóż po błyszczącym samochodzie, gdy w jego wnetrzu odczuwamy dyskonfort? Firma SONAX opracowała również specjalne produkty do pielęgnacji wnętrza pojazdu. Od czyszczenia szyb po preparaty do tapicerki. Sonax oferuje również doskonałe płyny do spryskiwaczy szyb i reflektorów samochodowych.


szt.


SONAX - Premium Class.

PremiumClass jest linią ekskluzywną, o czym świadczy każdy detal wchodzących w jej skład produktów.Podkreśla to w szczególności głęboka czerń opakowań oraz wyposażenie poszczególnych produktów w niezbędne do aplikacji akcesoria.

szt.

Zapraszamy do współpracy

Home | Sklep on-line | Oferta | Kontakt | Współpraca | Galeria | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego