Idź do treści

Menu główne:

BEPS Studio Czystości, chemia dla myjni, kosmetyki samochodowe, chemia samochodowa, środki czystości, środki chemiczne.


Preparaty specjalistyczne

Oferta > Chemia dla myjni

Nazwa:

Przeznaczenie:

Sposób użycia:

Dostępne opakowania:

PREPARATY SPECJALISTYCZNE

Iron Strep Gel

Specjalny kwasowy żel stworzony do mycia i usuwania osadów z wagonów, cystern z aluminium i stali nierdzewnej. Usuwa grubą warstwę zanieczyszczeń i rdzy z wagonów. Dzięki swojej żelowej konsystencji świetnie przylega do pionowych powierzchni, utrzymując się długo na niej nie spływając i nie zasychając, dzięki temu podnosi jego skuteczność i wydajność. Iron Streep Gel nie niszczy materiałów lakierowanych, emaliowanych, aluminiowych i plastikowych.


Rozcieńczyć z wodą. Roztwór nanieść przy pomocy urządzenia ciśnieniowego lub szczotki od dolnych partii nadwozia ku górnym. Odczekać ok. od 5 do 15 min, a następnie obficie spłukać wodą. Nie wolno dopuścić do wyschnięcia żelu na powierzchni. Produkt ulega biodegradacji w stopniu powyżej 90%. Zastosowanie: Rozcieńczenia:
Mycie cystern i wagonów 1 : 5 - 10

5 KG

CICLOPE

Kwasowy preparat stworzony do czyszczenia płytek ceramicznych, podłóg, okien i ścian, a także do urządzeń w myjni automatycznych. Usuwa kamień, rdzę i wszelkiego rodzaju osady z wody, nie niszcząc powierzchni również malowanych.

Rozpylić preparat na czyszczonej powierzchni lub nanieść gąbką, odczekać chwilę. Obficie spłukać najlepiej wysokim ciśnieniem. W ciepłych porach roku myte powierzchnie należy koniecznie schłodzić i obficie spłukać. Produkt ulega biodegradacji w stopniu powyżej 90%. Rozcieńczenia: gotowy do użycia lub 1 : 1

12 KG
220KG

Anticalcare

Środek zmiękczający wodę do urządzeń wysokociśnieniowych. Zabezpiecza wysokociśnieniowe urządzeń czyszczące z podgrzewaniem wody przed osadzaniem się wapnia. Nie zawiera fosforanów i do 150°C zapobiega odkładaniu się kamienia wapiennego w systemach wężownic grzewczych. Gwarantuje długą żywotność wysokociśnieniowym urządzeniom czyszczącym z podgrzewaniem wody.

Preparat wlać do zbiornika wskazanego przez producenta. Dozowanie przebiega automatycznie. Produkt ulega biodegradacji w stopniu powyżej 90%.

5KG

Multi Remover

Preparat opracowany do czyszczenia oraz odwapniania wszelkiego rodzaju powierzchni zmywalnych. Dzięki dużej lepkości przylega do czyszczonych powierzchni, dzięki czemu lepiej wnika w brud i jest bardziej wydajny. Idealnie nadaje się do czyszczenia: rdzy, wapienia, oleju i zabrudzeń ropopochodnych. Polecany rownież do aluminium.

Rozcieńczyć wodą, roztw?r rozpylić przy pomocy urządzenia ciśnieniowego. Produkt ulega biodegradacji w stopniu powyżej 90%.
Rozcieńczenia:
Mycie ścian, podłóg. itp 1 : 1 - 5
Mycie aluminium 1 : 1 - 5

10 KG

Cementix

Specjalny kwasowy preparat stworzony do usuwania cementu ze sprzętu budowlanego. Dzięki specjalnym emulgatorom rozpuszcza i usuwa patynę z żelaza, stali i aluminium.

Rozpylić preparat na czyszczonej powierzchni lub nanieść szczotką, odczekać 2 do 3 min. Obficie spłukać najlepiej wysokim ciśnieniem. W ciepłych porach roku myte powierzchnie należy koniecznie schłodzić i obficie spłukać. Produkt ulega biodegradacji w stopniu powyżej 90%.
Rozcieńczenia: Czyszczenie sprzętu budowlanego
1 : 1 - 2

25 KG

M -BAT 65
Biodegradator

Specjalny biologiczny preparat stworzony do przyspieszenia biodegradacji
( procesy mataboliczne składników organicznych ) mydlin i detergentów
( dezynfekcji wody ) powstałych przy myciu samochodów.
Zalecany w myjniach z obiegiem zamkniętym wody. Zawiera kultury bakterii, które zapewniają wzrost degradacji odpadów bez tworzenia nie przyjemnych zapachów

Stosować bez rozcieńczenia, dodawać do wody użytkowej.
Wlać M-BAT-65 bezpośrednio do zbiornika na ścieki lub
kratki kanalizacyjnej.
Rozcieńczenie :
0,5 lt. M-BAT-65 na 1 m3 wody. Powtórzyć ten zabieg raz na miesiąc.

25 KG

Daerg Flo Flokulant


Produkt zaprojektowany z myślą do najnowszej generacji oczyszczalni, idealny do flokulacji wody mętnej
( osadu ) w systemach oczyszczalni myjniowych. Preparat do oczyszczania wody użytkowej i ścieków w obiegach zamkniętych.

Stosować bez rozcieńczenia do automatycznego systemu dozowania.


25 KG

Zapraszamy do współpracy

Home | Sklep on-line | Oferta | Kontakt | Współpraca | Galeria | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego