Idź do treści

Menu główne:

BEPS Studio Czystości, chemia dla myjni, kosmetyki samochodowe, chemia samochodowa, środki czystości, środki chemiczne.


Porzelack

Oferta > Kosmetyki samochodowe


 

Opis:

Opakowania:

KOSMETYKI SAMOCHODOWE PORZELACK

Auto Polish Teflon - Wosk z teflonem


Nowo opracowany produkt na bazie naturalnego wosku Carnauba, polimerów i teflonu pokrywa niewidoczne często zarysowania lakieru, usuwa nawet drobne zadrapania zapewniając na miesiące szczególnie regularny połysk lakieru. Utwardza warstwę bezbarwnego lakieru co sprawia, że powierzchnia jest gładsza a po kroplach deszczu nie ma juz tyle zacieków. Łatwiej jest umyć lakier pojazdu.

1 l
400 ml

Express Wax - Wosk na bazie wosków Carnauba


Wosk Expres Wax idealnie nadaje się do polerowania każdego rodzaju lakieru. zabezpiecza czyszczona powierzchnię na 5-6 miesięcy. Bardzo łatwy w nałożeniu i polerowaniu nie brudzi czarnych elementów.

1 l
400 ml

Perfect - Politura do nowych lakierów


Wosk przeznaczony do nabłyszczania i zabezpieczania nowych lakierów. Dzięki niewielkim rozmiarom cząstek rozprowadzanie wosku na lakierze i późniejsze polerowanie jest wyjątkowo łatwe i szybkie. Nie pozostawia uporczywych białych zabrudzeń na elementach z tworzywa sztucznego. Zawiera naturalne woski.

1 l
400 ml

Super Cut-Lackreiniger - Regeneracja lakieru

Środek do oczyszczania powierzchni lakierowanych.
Emulsyjna mieszanka wosku roślinnego i mineralnego dokładnie oczyszcza rysy i pęknięcia wynikłe na starych, uszkodzonych pod wpływem atmosferycznym i utlenionych powierzchniach pokrytych lakierem, jak również usuwa rdzę z powierzchni chromowanych.

400 ml

Blitz Wax - Szybki wosk


Wosk Blitz Wax idealnie nadaje się do woskowania każdego rodzaju lakieru. Wosk nakłada się po ostatecznym spłukaniu karoserii na suchy lakier. Nanosimy za pomocą atomizera.

Wosk firmy PORZELACK Blitz Wax spełnia bardzo ważne funkcje dla naszego lakieru, a mianowicie: nabłyszcza, pielęgnuje oraz zabezpiecza.

Woskowanie polega na wcieraniu w karoserie aż wytworzy się niesamowity połysk . Nie czekamy na wyschnięcie. Pod wpływem ciepła wytwarzanego poprzez tarcie miękkiej irchy o lakier woski rozpuszczają się i równomiernie rozprowadzają po lakierze.

1l

Vinyl - preparat do plastików, skóry, uszczlek itp

Najlepszy środek do konserwacji wszystkich tworzyw sztucznych, drewna, skóry, zderzaków, desek rozdzielczych. Środek ten jest wyjątkowo odporny na wpływy atmosferyczne.

Znakomicie nadaje się zatem do plastikowych oraz skórzanych elementów zewnętrznych pojazdów.Listwy, lusterka, zderzaki, skórzane elementy zewnętrzne przez długi czas pozostaną odświeżone.

400 ml

Lederpflege - Profesjonalna pasta do ekskluzywnych tapicerek skórzanych
Wysoko gatunkowa pasta na bazie naturalnych wosków pszczelich. do czyszczenia i pielęgnowania elementów skórzanych we wnętrzu pojazdu, osłon na koła motocyklowe i innych gładkich skór ( wykorzystanych w meblach itp). Odświeża kolory. Bez problemu usuwa brud, olej i t łuszcz. Nadaje skórze szczególną sprężystość i chroni przed pękaniem. Woski pszczele zapewniają skórze długotrwałą ochronę i działają hydrofobowo. Pasta pozostawia zapach miodu.

200 g

Zapraszamy do współpracy

Home | Sklep on-line | Oferta | Kontakt | Współpraca | Galeria | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego