Idź do treści

Menu główne:

BEPS Studio Czystości, chemia dla myjni, kosmetyki samochodowe, chemia samochodowa, środki czystości, środki chemiczne.


Motip

Oferta > Chemia technicznaGrupa produktów przeznaczona głównie dla sektora motoryzacyjnego,
w skład której wchodzą produkty:

- lakiery samochodowe wg systemu kompakt,
- lakiery specjalistyczne,
- tuningowe,
- do napraw, szpachle, sztyfty,
- środki konserwacyjne i pielęgnacyjne do samochodów i rowerów
- produkty techniczne przeznaczone do wszystkich warsztatów samochodowych oraz niezbędne w każdym domu

Seria:

Opis:

Opakowania:

CHEMIA TECHNICZNA MOTIP

Motip - miedź w aerozolu

Spray z wysoką zawartością miedzi do smarowania połączeń śrub i miejsc nakładania się metali, które mogą być wystawione na działanie wysokich temperatur. Spray miedziany ma bardzo wysoką stabilność termiczną i zapewnia dobrą ochronę przeciwkorozyjną. Spray miedziany jest odporny na działanie substancji chemicznych, warunków atmosferycznych, zapobiega zużyciu i zakleszczaniu się. Spray miedziany jest odporny na działanie temperatur od - 40°C do + 1.100°C.

400ml

Motip - biały smar w aerozolu

Środek doskonale przylega do powierzchni i znakomicie smaruje ruchome części metalowe lub plastikowe. Charakteryzuje go doskonała stabilność mechaniczna i termiczna. Jest oporny na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady.

Smar w aerozolu jest środkiem hydrofobowym i PH-neutralnym. Zawiera PTFE (polytetrafluoretheen), chroni powierzchnie przed zużyciem oraz zapobiega przywieraniu. Biału smar w aerozolu jest odporny na działanie temp. od -30st.C do + 160st.C.

400ml

Motip - do czyszczenia przekładni i łańcuchów


Środek do czyszczenia przekładni i łańcuchów posiada doskonałe właściwości rozpuszczające zanieczyszczenia. Nie jest przewodnikiem, dobrze chroni przed rdzą i nie pozostawia osadu. Puszka jest wyposażona w specjalną dyszę, umożliwiającą aplikację preparatu w różnych pozycjach.

600 ml

Motip - AIRCO CLEANER Profesjonalne odgrzybianie klimatyzacji


Niezwykle skuteczna pianka do czyszczenia i odgrzybiania klimatyzacji w pojazdach mechanicznych. Przed użyciem wyłączyć instalacje elektryczną. Przez użyciem wstrząsnąć. Nanieść na skraplacz klimatyzacji.

400 ml

motip - odrdzewiacz w aerozolu

Efektywny środek poluzowujący zardzewiałe części. Posiada doskonałe właściwości penetracyjne, zwiera grafit i MoS2, jest środkiem wodoodpornym i chroniącym przed rdzą. Puszka jest wyposażona w specjanlą dyszę umożliwiającą aplikację preparatu w różnych pozycjach.

400 ml

Motip - preparat "tnij i wierć"

Preparat oleisty, chroniący przed przegrzaniem metalu przy cięciu i wierceniu. Preparat chroni i smaruje narzędzia oraz redukuje ich zużycie. Nie zawiera silikonu, chroni narzędzia przed korozją.

500 ml

Motip - preparat spawalniczy w aerozolu

Preparat zabezpiecza zarówno powierzchnie spawane, jak i obszary przylegające do nich. Preparat spawalniczy jest niepalny i wolny od silikonu. W wyniku działania unikalnej formuły opartej na czystym azocie uzyskuje się wysoki stopień krycia.

400 ml

Motip - silikon w aerozolu

Silikon w aerozolu przeznaczony jest do smarowania i ochrony części plastikowych i gumowych. Jest to środek wodoodporny, pH neutralny i odporny na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady. Silikon w aerozolu zapobiega zamrożeniu i wyszuszeniu części gumowych, a także skrzypieniu i piszczeniu części plastikowych. Silikon w aerozolu posida znakomitą mechaniczną i termiczną stabilność. Jest odporny na działanie temp. od - 50°C do + 200°C.

400 ml

Motip - smar do przekładni łańcuchowych

Preparat przeznaczony do smarowania wszelkiego rodzaju przekładni łańcuchowych. Posiada konsystencję oleju i doskonale natłuszcza powierzchnie. Charakteryzuje się mechaniczną i termiczną stabilnością, chroni części przed zużyciem i sklejaniem. Smar do łańcuchów jest odporny na czynniki atmosferyczne, słabe kwasy i zasady, jest środkiem wodoodpornym i pH neutralnym. Odporny na działanie temp. od - 50°C do + 200°C.

400ml

Motip - środek do czyszczenia hamulców

Wysokiej jakości środek przeznaczony do oczyszczania szczęk i tarcz hamulcowych oraz innych części układu hamulcowego. Poluzowuje zakleszczone elementy, nie pozostawia osadu, nie posiada właściowości przewodzących, jest odporny na korozję.

500 ml

Motip - środek do impregnacji tapicerki

Środek w aerozolu chroniący tkaniny i skórę przed zawilgoceniem i przyleganiem brudu. Dzięki unikatowej formule powstaje niewidoczna powłoka ochronna. Jest ona wodoodporna i jednocześnie "oddycha"

400 ml

Motip - środek do usuwania gumy do żucia

Skuteczne narzędzie do usuwania gumy do żucia z tapicerki lub chodnika, czy innych powierzchni. Szybko obniża temperaturę do - 40 stopni. Nie pozostawia osadu i plam. Można stosowac na materiały obiciowe

400 ml

motip - suchy teflon w aerozolu (PTFE)

Suchy smar do części mechanicznych z metalu i plastiku, gdzie nie są wskazane oleiste i tłuste pozostałości. Pozostawia suchą powłokę.

400 ml

Motip - wazelina w aerozolu 400ml

Uniwersalny środek smarujący i ochronny, doskonale przylega do powierzchni. Preparat wodoodporny, pH-neutralny, odporny na działanie czynników atmosferycznych, słabych kwasów i zasad. Wazelina w aerozolu posiada doskonałe właściwości antykorozyjne. Chroni powierzchnie przed zużyciem i sklejaniem, jest odporna na działanie temperatury od - 30°C do + 160°C.

400ml

motip - preparat do czyszczenia styków elektrycznych

Wysokiej jakości środek czyszczący do elektronicznych i elektrycznych połączeń. Posiada właściwości penetrujące i rozpuszczającej zanieczyszczenia. Nie przewodzi prądu, nie powoduje korozji i nie pozostawia osadu.
Puszka jest wyposażona w specjalną dyszę, umożliwiającą stosowanie preparatu w różnych pozycjach.

400 ml

Motip - preparat do wykrywania przecieków, nieszczelności

Wysokiej jakości preparat do wykrywania śladów przecieku w rurach gazowych. Jest to środek niepalny i nie powodujący korozji. Może być usunięty przy użyciu wody i jest przyjazny dla środowiska.

400ml

Zapraszamy do współpracy

Home | Sklep on-line | Oferta | Kontakt | Współpraca | Galeria | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego