Idź do treści

Menu główne:

BEPS Studio Czystości, chemia dla myjni, kosmetyki samochodowe, chemia samochodowa, środki czystości, środki chemiczne.


Kwazar

Oferta > Akcesoria dla myjni


Obecnie Kwazar Corporation jest w światowej czołówce firm pod względem ilości produkowanych opryskiwaczy oraz ich innowacyjności. Eksport stanowi poważną część przychodów spółki. Firma dystrybuuje swoje produkty do 104 krajów na całym świecie.

Produkty i usługi Kwazar-u znajdują uznanie na wszystkich kontynentach świata. Są one powszechnie znane i cenione nawet w tak odległych zakątkach, jak: Stany Zjednoczone, Chile, Meksyk, Anglia, Francja, Ukraina, Rosja, Australia, Kuba, Angola, Nigeria czy Ghan

Przeznaczenie:

 

Pojemność opakowania:

OPRYSKIWACZE KWAZAR

MECURY PRO+

Mercury pro plus są to ręczne opryskiwacze z serii Cleaning Line stworzone dla profesjonalistów z branży firm sprzątających, ręcznych myjni samochodowych, jak również osób dbających o porządek i utrzymanie czystości w swych domach.

0,5L
1L

VENUS PRO+

Venus pro plus dostępny jest w trzech wersjach pojemnościowych 1 l, 1.5 l, 2 l. Przeznaczony jest dla osób profesjonalnie zajmujących się sprzątaniem, czyszczeniem pojazdów samochodowych oraz osób chcących utrzymać swoje domy i pojazdy w nienagannej czystości.

1L
2L

ORION PRO+

Orion pro plus produkowane są w czterech wersjach pojemnościowych 3l, 6l, 9l, 12l, dając możliwość wyboru urządzenia w zależności od intensyfikacji, częstotliwości i potrzeb użytkownika.

3L
6L
9L
12L

Akcesoria i części zamienne

- Lanca 35cm, 60cm
- Rękojeść z manometrem
- Komplety uszczelek
- Pompy
- Dysze spieniająca
- Przedłużki
- Końcówki

 

Zapraszamy do współpracy

Home | Sklep on-line | Oferta | Kontakt | Współpraca | Galeria | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego